تعمیر ماشین آلات صنعتی

یورو استمپ

یکی از معروف ترین تجهیزات دستگاه پرس برک، سنبه و ماتریس یورو استمپ است که از بهترین قطعات تولید شده در این زمینه میباشد. این برند ایتالیایی تولید کننده انواع تجهیزات و قطعات دستگاه صنعتی پرس برک میباشد. از دلایل محبوبیت برند یورواستمپ میتوان به تولید قطعات از جمله سنبه و ماتریس بر اساس استانداردهای جهانی، آزمایش های مداوم پس از تولید، جهت بررسی کیفیت محصولات تولید شده و استفاده از متریال های با کیفیت مثل فولاد ضد زنگ، فولاد کروم دار، تیتانیوم و… اشاره نمود.

پس از تولید سنبه و ماتریس یورو استمپ، آزمایش های سختی برای بررسی و کنترل کیفیت این قطعات انجام میشود و مقاومت محصول در شرایط حساس بررسی میگردد. به کمک این ابزار ها، قطعاتی با کیفیت بالا و قابل استفاده در شرایط سخت، تولید میشوند.

محصولات تولید شده توسط یورواستمپ به تولید سنبه و ماتریس یورو استمپ محدود نمیشود، جک های نگهدارنده، گیره های دستی و پنوماتیکی نیز از دیگر محصولات تولید شده توسط شرکت یورواستمپ میباشد. علاوه بر این، از دیگر ویژگی های این برند میتوان به آزمایشگاه تخصصی تست و بررسی کیفیت محصولات نیز اشاره کرد. در این آزمایشگاه ها علاوه بر بررسی سنبه و ماتریس یورو استمپ و سایر قطعات، ورقه های خم شده یا برش داده شده توسط این دستگاه نیز بررسی میشوند.

سنبه و ماتریس یورو استمپ

سنبه و ماتریس در واقع یک قالب یا ابزار است که به منظور شکل دهی و حالت دهی ورقه های فلزی مورد استفاده قرار میگیرد و از دو قسمت نری و مادگی تشکیل میشوند. به کمک این ابزار و نصب بر روی دستگاه پرس برک، ورقه فلزی مورد نظر بین این دو قطعه قرار گرفته و با هدایت اپراتور دستگاه، قسمت بالایی دستگاه که سنبه نام دارد بر روی قسمت پایینی که ماتریس نام دارد، فرود می آید و ورقه فلزی بر اساس شکل کلی قالب و شکل ماتریس، به حالت مورد نظر، تغییر شکل می دهد.

سنبه و ماتریس ها انواع گوناگونی دارند و به روش های مختلفی دسته بندی میشوند، یکی از مرسوم ترین روش های دسته بندی بر اساس کشور سازنده میباشد، از اصلی ترین موارد این دسته میتوان به سنبه و ماتریس چینی و سنبه و ماتریس ایتالیایی اشاره کرد. یکی دیگر از روش های دسته بندی سنبه و ماتریس نیز، نامگذاری بر اساس شرکت سازنده است، سنبه و ماتریس یورو استمپ نیز در این دسته بندی قرار میگیرند.

جمع بندی و سخن پایانی

شما میتوانید در صورت نیاز به تعویض و یا خرید سنبه و ماتریس یورو استمپ، با کارشناسان فروش پایا پیشرو سرویس تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید. مجموعه پایا پیشرو سرویس یکی از شناخته شده ترین ارائه دهنده خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات ماشین آلات و دستگاه های صنعتی میباشد، شما میتوانید برای خرید سنبه و ماتریس یورو استمپ و یا هر محصول دیگر با کارشناسان پایا پیشرو سرویس به شماره تلفن های 55490207-021 و 55490208-021  تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیر پایا پیشرو سرویس
تعمیر پرس برک
کاربرد پرس برک
تعمیر دستگاه برش پلاسما
تورچ برشکاری پلاسما
نازل پلاسما
تعمیر دستگاه لیزر فایبر
قطعات لیزر فایبر
لوازم لیزر فایبر
هد لیزر فایبر
لنز دستگاه فایبر
دستگاه برش لیزر
لنز دستگاه برش لیزر
قیمت عدسی دستگاه لیزر
آموزش راه اندازی لیزر
دستگاه لیزر حکاکی
قطعات جوش لیزر
نازل جوش لیزر
گان جوش لیزر
تعمیر گیوتین
یورواستمپ
تعمیر پرس هیدرولیک
تعمیر پانچ صنعتی
تعمیر رول به شیت
تعمیر پرس ضربه ای
تعمیر برش CNC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *